5 TIPS ABOUT کارشناسی خودرو YOU CAN USE TODAY

5 Tips about کارشناسی خودرو You Can Use Today

5 Tips about کارشناسی خودرو You Can Use Today

Blog Article

بعد از اتمام فرآیند کارشناسی، گزارش کامل کارشناسی به‌صورت آنلاین برای تیم کنترل کیفیت کارنامه ارسال می‌شود. تیم کنترل کیفیت کارنامه، گزارش را بررسی می‌کند و با اطلاعات وسیله‌نقلیه (مدل، سال ساخت و.

در معاینه فنی، وضعیت ماشین براساس استانداردهای تعریف شده‌ی جهانی بررسی می‌شود. در طی این معاینات، هر بخشی از ماشین که ایرادی داشته باشد و تست را رد شود، از جمله پدال‌ها، ترمز دستی و موتور ماشین، باید تعمیر شود و بررسی دوباره صورت بگیرد. این کار بسیار پراهمیت و اجباری است و باید هر ۵ سال یا ۱۰ سال یکبار انجام شود.

اگر خریدار خودرو هستید، بهتر است پیش از اقدام به معامله، برگ سلامت ماشین را که توسط کارشناس خودرو تهیه شده، مورد بررسی قرار دهید.

فرانشیز بیمه بدنه چیست؟ چگونه از فرانشیز بیمه خلاص شویم؟

و اما روش دیگری نیز برای کارشناسی خودرو کارکرده و همین‌طور کارشناسی قیمت خودرو وجود دارد و آن، مراجعه به شرکت‌های متخصص در امر خرید و فروش خودرو کارکرده مثل خودرو۴۵ است.

یکی از چالش های پیش روی افرادی که قصد خرید خودرو را دارند، سالم و بی عیب و نقص بودن خودروست. در حالی که نمی‌توان بدون تخصص و بررسی دقیق در این مورد کارشناسی ماشین قضاوت کرد، لازم است که حتما از خدمات کارشناس خودرو کمک گرفت.

علاوه بر این‌ مشکلات فنی، موتوری، گیربکس و جلوبندی خودرو نیز با تست رانندگی به‌طور دقیق توسط کارشناس فنی مربوطه بررسی و به اطلاع مشتری خواهد رسید.

پولیش و احیا رنگ احیا رنگ فیس لیفت پولیش شیشه دودی سرامیک بدنه کاور بدنه صفرشویی کارواش اتویار

بعد از تایید درخواست، برای هماهنگی مکان و زمان کارشناسی با شما تماس می‌گیریم.

به همین خاطر، خودرویی که کارشناسی سده و گزارش عملکرد بخش‌های آن موجود است، راحت‌تر از ماشینی به فروش می‌رسد که مالک آن هیچ اقدامی برای اثبات سلامت و اصالت و کارشناسی قیمت‌گذاری خودرو دست دوم خود نکرده است.

کار را باید دست کاردان سپرد.برای خرید این دست از خودروها حتما از کارشناس خودرو کمک بگیرید.

در حقیقت اگر خودرویی حین تصادف، دچار تغییر شکل شده یا بدنه‌ی آن آسیب دیده باشد، آن ایمنی و استحکام اولیه را نداشته و نمی‌توان آن را خودروی خوبی برای خرید درنظر گرفت.

متاسفانه برخی از فروشندگان خودرو، با دستکاری بعضی از قطعات، می‌توانند کاری کنند که شما متوجه برخی نواقص خودرو نشوید و بیشتر از ارزش خودرو هزینه کنید.

جلوبندی و زیربندی تعمیرات موتور تعمیرات گیربکس خدمات برق خودرو صافکاری و نقاشی سرویس‌های دوره‌ای پرداخت اعتباری کارشناسی قبل از خرید

Report this page